Pierwsza kasa fiskalna zintegrowana z tabletem. Co zaoferuje Novitus next?
Producenci, którzy reprezentują branżę technologii sprzedaży, coraz częściej stawiają dziś na integrowanie różnych rozwiązań systemowych. Pytanie jednak, jaki jest cel łączenia w jednej obudowie urządzeń elektronicznych o odmiennych funkcjonalnościach? Odpowiedź przyniesie analiza możliwości kasy fiskalnej Novitus next, która już niedługo trafi na polski rynek.
Nowości z branży fiskalnej
2016-07-19, 09:11
Posnet Ergo – modułowa nowość na rynku kas fiskalnych
Z urządzeń fiskalnych korzysta dziś wielu przedsiębiorców. Reprezentują oni różne branże, a prowadzone przez nich firmy charakteryzują się mniejszym bądź większym natężeniem ruchu w punkcie handlowo-usługowym. Co więcej, współcześnie wielu podatników świadczy usługi z dojazdem do klienta czy też w ramach sprzedaży obwoźnej. Trudno więc wyobrazić sobie jedno urządzenie, które spełniłoby tak odmienne oczekiwania. A jednak… Posnet Ergo, czyli nowa kasa fiskalna polskiego producenta, jest dowodem na to, że uniwersalne rozwiązania stanowią dodatkową wartość dla biznesu.
Nowości z branży fiskalnej
2016-03-22, 08:45
Nowa drukarka fiskalna Elzab D10. Wygląda znajomo…
Nie jest to pierwsza drukarka fiskalna, w której zastosowano ekran dotykowy. Elzab D10 wyróżnia się jednak wielkością dostępnego panelu roboczego. W modelu tym jest to aż 4,3”. Wystarczy dodać do tego, że ekran pracuje w rozdzielczości 272 x 460 pikseli, jest odporny na intensywną eksploatację oraz zalanie. Co jeszcze oferuje ten „smartfon” wśród drukarek rejestrujących sprzedaż?
Nowości z branży fiskalnej
2015-09-24, 09:55
Revo-lucyjne rozwiązania z korzyścią dla branży spożywczej
Obecnie prawie każdy rodzaj działalności handlowej wiąże się z koniecznością rejestracji sprzedaży za pomocą kas fiskalnych. Branża spożywcza od dawna się nimi posługuje i doskonale zna zarówno możliwości tego typu urządzeń, jak i obowiązki wynikające z ich użytkowania. Dlatego przedsiębiorcy związani z tą sferą – tym bardziej w czasach dynamicznego rozwoju technologii – potrafią mieć szczególne oczekiwania względem nowszych modeli. Czy sprzedawców artykułów spożywczych da się w tej kwestii jeszcze zaskoczyć?
Nowości z branży fiskalnej
2015-09-21, 13:05
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies