Pierwsza kasa fiskalna zintegrowana z tabletem. Co zaoferuje Novitus next?
Producenci, którzy reprezentują branżę technologii sprzedaży, coraz częściej stawiają dziś na integrowanie różnych rozwiązań systemowych. Pytanie jednak, jaki jest cel łączenia w jednej obudowie urządzeń elektronicznych o odmiennych funkcjonalnościach? Odpowiedź przyniesie analiza możliwości kasy fiskalnej Novitus next, która już niedługo trafi na polski rynek.
Nowości z branży fiskalnej
2016-07-19, 09:11
Posnet Ergo – modułowa nowość na rynku kas fiskalnych
Z urządzeń fiskalnych korzysta dziś wielu przedsiębiorców. Reprezentują oni różne branże, a prowadzone przez nich firmy charakteryzują się mniejszym bądź większym natężeniem ruchu w punkcie handlowo-usługowym. Co więcej, współcześnie wielu podatników świadczy usługi z dojazdem do klienta czy też w ramach sprzedaży obwoźnej. Trudno więc wyobrazić sobie jedno urządzenie, które spełniłoby tak odmienne oczekiwania. A jednak… Posnet Ergo, czyli nowa kasa fiskalna polskiego producenta, jest dowodem na to, że uniwersalne rozwiązania stanowią dodatkową wartość dla biznesu.
Nowości z branży fiskalnej
2016-03-22, 08:45
Nowa drukarka fiskalna Elzab D10. Wygląda znajomo…
Nie jest to pierwsza drukarka fiskalna, w której zastosowano ekran dotykowy. Elzab D10 wyróżnia się jednak wielkością dostępnego panelu roboczego. W modelu tym jest to aż 4,3”. Wystarczy dodać do tego, że ekran pracuje w rozdzielczości 272 x 460 pikseli, jest odporny na intensywną eksploatację oraz zalanie. Co jeszcze oferuje ten „smartfon” wśród drukarek rejestrujących sprzedaż?
Nowości z branży fiskalnej
2015-09-24, 09:55
Revo-lucyjne rozwiązania z korzyścią dla branży spożywczej
Obecnie prawie każdy rodzaj działalności handlowej wiąże się z koniecznością rejestracji sprzedaży za pomocą kas fiskalnych. Branża spożywcza od dawna się nimi posługuje i doskonale zna zarówno możliwości tego typu urządzeń, jak i obowiązki wynikające z ich użytkowania. Dlatego przedsiębiorcy związani z tą sferą – tym bardziej w czasach dynamicznego rozwoju technologii – potrafią mieć szczególne oczekiwania względem nowszych modeli. Czy sprzedawców artykułów spożywczych da się w tej kwestii jeszcze zaskoczyć?
Nowości z branży fiskalnej
2015-09-21, 13:05
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.