Nowa drukarka fiskalna Elzab D10. Wygląda znajomo…
Nie jest to pierwsza drukarka fiskalna, w której zastosowano ekran dotykowy. Elzab D10 wyróżnia się jednak wielkością dostępnego panelu roboczego. W modelu tym jest to aż 4,3”. Wystarczy dodać do tego, że ekran pracuje w rozdzielczości 272 x 460 pikseli, jest odporny na intensywną eksploatację oraz zalanie. Co jeszcze oferuje ten „smartfon” wśród drukarek rejestrujących sprzedaż?
2015-09-24, 09:55

Podobieństwo wizualne jest aż nazbyt oczywiste… D10 to odpowiednik kasy fiskalnej marki Elzab, która zadebiutowała na polskim rynku w 2013 roku. Mowa oczywiście o modelu K10, czyli pierwszym urządzeniu rejestrującym z ekranem dotykowym. Wspomniana kasa już od pierwszego dnia zdobyła uznanie zarówno w oczach właścicieli firm handlowo-usługowych, jak i ekspertów z branży fiskalnej. Drukarka Elzab D10 bez wątpienia ma potencjał, dzięki któremu może powtórzyć sukces swojej starszej siostry.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, że tak małe urządzenie pozwala na współpracę z olbrzymią bazą PLU. D10, po wcześniejszym zdefiniowaniu pozycji towarowych w oprogramowaniu do zarządzania sprzedażą, obsłuży nawet 300 000 produktów lub usług. Dotychczas takie parametry pracy były domeną stacjonarnych drukarek fiskalnych.

Kolejną cechą modelu D10, obok której trudno przejść obojętnie, jest zastosowanie aż 3 protokołów komunikacyjnych (w tym Thermal). Dzięki temu urządzenie zagwarantuje przedsiębiorcy możliwość zastosowania praktycznie każdego programu sprzedażowo-magazynowego. Ponadto, ewentualna zmiana systemu informatycznego w przyszłości nie będzie stanowiła problemu.

Czym jeszcze może się pochwalić nowa drukarka fiskalna marki Elzab? Z pewnością modułem elektronicznej kopii paragonów, wydrukiem faktur VAT, niewielkimi gabarytami, małą wagą i wydajnym, wymiennym akumulatorem. Wszystkie te funkcjonalności, w połączeniu z wcześniej omówionymi parametrami, dają obraz urządzenia kompletnego, które znajdzie zastosowanie w zdecydowanej większości średnich i dużych placówek handlowo-usługowych.

Na koniec warto wspomnieć o tym, że D10 odziedziczyła także nietuzinkową i solidną konstrukcję po swojej poprzedniczce z grupy kas fiskalnych (K10). Co więcej, szara kolorystyka nowego urządzenia, uzupełniona o białe wykończenia, doda elegancji niejednemu stanowisku obsługi klientów.

KONTAKT / AUTOR
Adam Wagner
Polskie Centrum Kas Fiskalnych
782 000 300
793 390 807
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.